[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1007: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1007: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4284: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4286: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4287: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4288: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
Forum - pomocpostracie.com.pl • Zobacz wątek - to nie jest życie

to nie jest życie

tutaj możemy pisać o naszej codzienności (pracy, domu, wyjazdach, relacjach z bliskimi itd., itp.). Czyli nie tylko o żałobie.

Re: to nie jest życie

Postprzez Beta » 15 maja 2018, o 00:11

Strasznie tu cicho .... może jest Wam lepiej .... oby tak było
.... a ja cóż .... kolejna strata .... tym razem strata pracy .... po ponad 10 latach .... dla mnie dramat bo moja praca jest a właściwie była naszym jedynym dochodem i trzymała mnie w tzw. pionie .... a teraz poziom i cóż .... jestem zdruzgotana i nie wiem co będzie dalej ?
Beta

Re: to nie jest życie

Postprzez Beta » 2 stycznia 2019, o 00:12

Osiem miesięcy bez pracy .... masakra .... ale przetrwałam
Czy jestem silna czy mimo wszystko mam szczęście? ..... może i jedno i drugie?
Nowy Rok .... nowe możliwości? .... dla mnie też?
Znowu pytania kłębią się w mojej głowie .... kto da odpowiedź? ..... kto ją zna?
Czasami przychodzi do głowy głupia myśl żeby się poddać ..... że nie mam sił żyć dalej
Czy wiecie, że mój Syn ma już 20 lat? ..... nadal żyję dla Niego a chciałabym trochę dla siebie ..... czy kiedyś mi się uda?
Może powinnam być wdzięczna za to co mam .... za to co miałam, przeżyłam?
Jestem wdzięczna .... wiem, że miałam szczęście ..... teraz jednak chcę czegoś więcej ..... potrafiłabym jeszcze obdarzyć kogoś uczuciem ..... być szczęśliwa ..... czy zaznam jeszcze miłości ..... bliskości?
Nowy Rok będzie szczęśliwy .... takie noworoczne postanowienie ..... chociaż wiele lat temu postanowiłam, że nie będę robić noworocznych postanowień .... wyjątek od mojej reguły ..... i niech się stanie.
Wszystkiego najmilszego Wam życzę
Beta

Poprzednia strona

Powrót do Dzień z życia