[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1007: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1007: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4284: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4286: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4287: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4288: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
Forum - pomocpostracie.com.pl • Zobacz wątek - ;( czas nie zmienia niczego ...

;( czas nie zmienia niczego ...

tutaj piszemy o naszym bólu, tęsknocie, pustce i wszystkim tym, co nam doskwiera po stracie bliskiej osoby

;( czas nie zmienia niczego ...

Postprzez Neli » 6 kwietnia 2010, o 22:32

Beznadziejnie mi dzisiaj Kochanie ...

Beznadziejnie pusto i źle ...

;(
[*] 07.09.2007 [*]

.. zupełna pustka .. wieczna cisza ..

http://slawomiradamsadamski.pamietajmy.com.pl/
Neli

Re: ;( czas nie zmienia niczego ...

Postprzez Neli » 11 kwietnia 2010, o 12:26

Jeśli go spotkacie wcześniej niż ja, to powiedzcie mu, że tęsknie,
bo nie widziałam go od września (tamtego września) ;(
Powiedzcie mu, że tyle jest rzeczy, które powinnam mu powiedzieć,
że mam zdjęcia do pokazania i wrażenia do wymienienia.
Powiedzcie, że zawsze myślę o nim...
Że jest w mojej głowie i w sercu - w każdej sekundzie...

Jeśli go spotkacie, powiedzcie mu, że czekam, że mam nadzieję,
ze wróci, ze wyjechał tylko na dłużej..
Żeby zadzwonił i powiedział co tam u Niego...tylko niech nie wspomina, że jest mu źle bo nie chce żeby cierpiał...
;(
Jeśli go spotkacie, powiedzcie mu, że cieszę się że był ze mną...
Bo w moim całym bólu, tęsknocie, niezrozumieniu i leku,
bez względu na to, czy zdążył jeszcze o mnie pomyśleć przed śmiercią,
to nie mogę przestać Go kochać..
Bo przecież nie można przestać kochać kogoś, kto był dla Mnie całym,
pięknym światem...

Kocham Cię ...

Nie potrafię bez Ciebie Dziubasku ...
[*] 07.09.2007 [*]

Neli

Postprzez Neli » 8 lipca 2010, o 22:29

Nie potrafię Kochanie bez Ciebie ..

Nie chce mi się już żyć .. Nie chce się budzić z myślą, że czeka mnie kolejny, cholernie pusty dzień ..

Kocham Cię .. Kocham Cię najmocniej na tym całym , chorym Świecie !!

Nie chcę już być ...

:( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
[*] 07.09.2007 [*]

Neli

Postprzez Halina » 9 lipca 2010, o 10:52

Ty lepiej ode mnie wiesz, czy czas coś zmienia, czy nie. Ja cały czas żyję w odrętwieniu. Twój ukochany miał tyle lat co mój syn.
Jego dziewczyna też cierpi. Jak widzę, jak śpi wtulona w sweter Tomka to serce mi pęka.Jakie to życie jest niesprawiedliwe. Odchodzą młodzi, dobrzy i kochani ludzie. A nam zostaje ból i rozpacz.
Halina

Postprzez beata42 » 9 lipca 2010, o 19:08

podziwiam Cie NELI,tak bardzo go kochałaś i kochasz..... dlaczego mój syn nie mógł poznać takiej dziewczyny jak ty.....on tak bardzo chciał mieć rodzinę ,ale go zostawiła.....nie pozwoliła spotykać się z synem(1,5),wolała dyskoteki ,i koleżanki.......teraz już go nie ma.....
beata42

Postprzez Beta » 21 lipca 2010, o 09:03

TAK - czas nie zmienia NICZEGO - codziennie budzę się i wiem, że czeka mnie kolejny wstrętny, beznadziejny dzień.
Nie mam siły dalej być. Tak bardzo chciałabym żeby mnie objął mocno i powiedział - jestem i teraz już wszystko będzie dobrze.
Beta

Postprzez Neli » 8 sierpnia 2010, o 19:08

Nie ogarniam już Twojej nieobecności ..
Miałeś być .. Wczoraj, dzisiaj, jutro .. Odszedłeś .. Nie rozumiem dlaczego ..
Nie rozumiem dlaczego Świat się nie zatrzymał .. Wszystko pędzi do przodu .. A ja stoję w miejscu .. Pamiętam ten cholerny dzień .. Pamiętam Ciebie - szczęsliwego i zapewniającego, że wrócisz .. Że to tylko weekend .. Za chwilę miną 3 lata .. 3 cholernie puste lata, pełne bólu, łez, tęsknoty i żalu do Boga ..
Przepraszam, że nie chodzę na cmentarz .. Nie potrafię .. Nie potrafię zrozumieć, mimo że wydawało mi się, że powoli zaczynam na nowo .. Każdy dzień boli tak samo .. Budzę się z Twoim imieniem na ustach, zasypiam z nadzieją, że chociaż w snach będę mogła Cię zobaczyć ..

Kocham Cię .. Kocham Cię ale nie potrafię chyba tak dłużej żyć .. Nie wiem co robić, nie wiem jak żyć ..
Ty dawałeś mi siłę .. Byłeś moją siłą !!

Na każdym froncie coś się wali .. A ja nie mam ochoty, żeby o to zawalczyć ..

Chcę tylko się przytulić .. Kur** czy ja tak dużo wymagam ?
Mam 23 lata !! Chcę być szczęśliwa, chcę się uśmiechać, chcę żyć .. !! Wiec oddaj mi go Boże !! To nie jego miałeś zabrać .. Tacy ludzie jak mój Sławek nie umierają w wieku 24 lat !! Co ty sobie myślałeś ! Cofnij ten cholerny czas i błagam nie zabieraj mi go ..

Dostaję na głowę .. Nie potrafię ogarnąć tego, że Ciebie nie ma .. To jest zbyt trudne ..

Neli ..
[*] 07.09.2007 [*]

Neli

Postprzez Beta » 9 sierpnia 2010, o 12:22

Tak mocno Cię przytulam; tak bardzo wiem co czujesz; tak bardzo boli; czas leci a ja też w tym samym miejscu.
Nie umiem dalej żyć a muszę a nie umiem i nie chcę tak ------------ NIEeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Beta

Postprzez Neli » 20 sierpnia 2010, o 19:37

:cry:
Wiesz Skarbie .. Kasia wróciła .. przyjechała z Filipkiem na wakacje do Polski.. Troszkę mnie wyciągnęła z domu .. Ale dzisiaj jestem znowu sama .. Cieszę się, że przyjechali, ale smutno mi też .. Bo gdy widzę ich - takich zakochanych i szczęśliwych, widzę jak się przytulają to .. Sam wiesz .. Całkiem niedawno to my się tak zachowywaliśmy .. To Ty mnie przytulałeś, wygłupialiśmy się .. To My byliśmy tak cholernie szczęśliwi ..

Nie mam sił .. Zostałam sama w domu, Twoi rodzice i moi są razem nad morzem - i dobrze, niech się pobawią troszkę .. Siedzę w domu, nie mam sił żeby się ubrać, pomalować, uczesać .. Powinieneś zadzwonić do mnie teraz i powiedzieć, ze już jedziesz .. Że masz nasze winko, film .. Albo że jedziemy gdzieś razem .. RAZEM .. Nie ważne gdzie ..

Nie chce mi się żyć .. Powtarzam się ? Jeśli tak - przepraszam ..

Kupiłam Martini , idę się upić .. Twoje zdrowie Miśku .. Nasze :*
[*] 07.09.2007 [*]

Neli

Postprzez Beta » 29 sierpnia 2012, o 14:38

Tak bardzo bym chciała usłyszeć, że dajesz radę. Że trochę ulżyło, że jest Ci chociaż odrobinę jaśniej.
Pozdrawiam i przytulam z nadzieją.
Beta

Powrót do Żałoba/ Strata