[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1007: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1007: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4284: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4286: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4287: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4288: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
Forum - pomocpostracie.com.pl • Zobacz wątek - Nie pytam DLACZEGO?

Nie pytam DLACZEGO?

tutaj krótko przedstawiamy się (imię lub login, kogo i kiedy stracił)

Nie pytam DLACZEGO?

Postprzez NatUla76_86 » 21 czerwca 2011, o 10:46

Jestem mamą ,która pożegnala 11.06 br. roku już drugie dziecko.
Minął czas walki o młodszą (rak) . Przegrałyśmy ,choć do końca nie dopuszczałam tej mozliwości.
Czuję się jakbym wysiadła z rozpędzonego pociągu i nie wiem co się dzieje.
Wcześniej -12 lat temu w wypadku drogowym utraciłam Najstarszą Córkę.
Dwie śmierci ,dwa doświadczenia -ale nie można tu użyć żadnych porównań.
W rodzinie były jeszcze dwa śmiertelne wypadki (ojciec i brat) .
Jednak Ich zawód (górnicy) sam w sobie niesie w ryzyko.
Moje dzieci odeszły mając 23 i 25 lat. :!:

Za plecami slyszę o jakimś "fatum"...
Już nic nie wiem
"Nie śmierć rozdziela ludzi lecz brak miłości" Jim Morrison
-NatUla-
NatUla76_86

Re: Nie pytam DLACZEGO?

Postprzez Halina » 22 czerwca 2011, o 20:47

A ja myślałam, że jestem tak bardzo doświadczona przez los. Że już nic gorszego nie może mi się przydarzyć. Mój jedyny 24-letni syn zginął prawie 15 miesięcy temu. Ale to, co doświadcza Ciebie jest nie do ogarnięcia. Pochować dwoje dzieci. Dwa razy przechodzić drogę przez piekło. Pod takim ogromem cierpienia uginają się nogi. Łzy same płyną.
Bardzo, bardzo mocno Cię przytulam.
Boże, jak mocny jest Człowiek.
Halina

Re: Nie pytam DLACZEGO?

Postprzez czajol » 28 czerwca 2011, o 14:52

Witaj!
Chciałam Ci tylko napisać, że mój ukochany mąż zmarł jako trzecie dziecko swoich rodziców. Jedno zmarło kilka dni po porodzie, jedno w wieku 28 lat (corka) i ponad rok temu ostatni syn (36 lat). Do nich też mówią;;; "chyba Was ktoś przeklął". Szukam cały czas odpowiedzi, czemu wszyscy zachorowali i umarli.... też nie rozumiem. Moi teściowie... ból nie do opisania, zostało im dwoje wnucząt.... wiedz, że bardzo Ci współczuję... pozdrawiam
czajol

Powrót do Przedstaw się