[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1007: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1007: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4284: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4286: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4287: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4288: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
Forum - pomocpostracie.com.pl • Zobacz wątek - REKLAMA znowu

REKLAMA znowu

tutaj możesz napisać swoje opinie na temat jej działalności

REKLAMA znowu

Postprzez Beta » 26 maja 2011, o 09:59

Iscnxk
Beta

Re: REKLAMA znowu

Postprzez Administrator » 27 czerwca 2011, o 12:55

reklamy wywalone, wiem że beattrix120309 wysyłała do mnie PW w tej sprawie ee jakiś czas temu,
ale w związku z tym że zmienił się adres strony (z pl na com.pl) powiadomienie do mnie nie doszło i
dopiero dzisiaj Dora dała mi znać że coś się dzieje.

Przy okazji skonfigurowałem sobie powiadomienia, więc jeżeli takie rzeczy będą się pojawiać, bardzo
proszę o PW i tym razem będę o tym szybko wiedział :)
Administrator
Site Admin

Powrót do Do założycielki strony/forum