[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1007: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1007: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4284: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4286: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4287: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4288: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
Forum - pomocpostracie.com.pl • Zobacz wątek - LISTY DO NIEBA...!

LISTY DO NIEBA...!

tutaj każdy użytkownik może prowadzić swój dziennik

LISTY DO NIEBA...!

Postprzez beattrix120309 » 20 marca 2010, o 00:00

Kochany...tak bardzo tęsknię....ostatnio jest mi strasznie źle, idzie wiosna....ale co z tego słońce nie świeci już tak jak kiedyś. Tyle chciałam napisać ...ale jakoś nie potrafię....ciężko mi i łzy płyną..(((
beattrix120309

Re: LISTY DO NIEBA...!

Postprzez Dora » 20 marca 2010, o 17:08

Przytulam mocno
Dora

Postprzez agawyzga » 21 marca 2010, o 18:54

List do nieba.............Nie umiem napisać listu, bo tak mi ciężko ale powiedz mi Panie mój dlaczego zabrałeś akurat moją Madzię? Do czego była ci ona tam potrzebna? Dlaczego ona???
Tak bardzo ja kocham i tu potrzebuje......powiedz .dlaczego??
Powiedz...bo wszystko co teraz jest wydaje się szare,zwykłe i nic nie warte...zwłaszcza wiosna,pierwsza wiosna bez niej i pierwsze święta wielkanocne bez niej....,zresztą wszystko jest pierwsze bez niej.......
Jak żyć ?? Jak?
Agnieszka-mama Madzi
agawyzga

Postprzez agni-123 » 24 marca 2010, o 00:29

Dlaczego Boże Go zabrałeś,
Jaki cel w tym miałeś.
Czy zabrałeś Go do siebie,
By zapalił lampki w Niebie.
A może chciałeś mnie ukarać,
I tym samym mi pokazać,
Że miałam coś cennego,
Tak mało szanowanego.
Lecz czemu w taki sposób,
Mi to pokazałeś.
Nie szepnąłeś słówka,
Jakie plany miałeś.
Tutaj też nam Go potrzeba,
Chociaż nie miał tutaj Nieba.
Lecz nie jestem zła na Ciebie,
Bo tez chcę być kiedyś w Niebie.
I choć serce moje boli,
To poddaję się Twej woli,
I popatrz łaskawie,
na człowieka grzesznego.
Mimo pytania
DLACZEGO???
agni-123

Postprzez beattrix120309 » 10 kwietnia 2010, o 22:18

agni-123 ...piękny wiersz....aż mi łzy popłynęły.... i sama nie wiem czy to ten wiersz...czy dzisiejszy nastrój po tej katastrofie...czy po prostu samotność...ból i smutek.

Dzisiejszy dzień jest bardzo przygnębiający .....katastrofa i tak wiele ludzkich światełek zgasło.....wielu ludzi znów pyta Boże Dlaczego to oni...Dlaczego ?...ale tak jak ja nigdy nie dostana odpowiedzi. Smutny ten dzień....nawet niebo płacze ...deszczem...a ja wraz z nim..... :(
Dziś jak nigdy czuje się zagubiona .....jak dziecko we mgle szukam drogi....drogi dalszego życia.........tak bardzo chciała bym przytulić się do mojego męża...tak bardzo mi go dziś brakuje.....Tak bardzo...... :cry: :cry: :cry: ....mam ochotę krzyczeć....w stronę nieba.....Kochanie wróć tak bardzo mi Ciebie brakuje......tak bardzo brakuje Ciebie naszej Madzi....wiem bo ostatnio często wspomina....a mnie serce boli jak muszę mówić że nigdy już nie wrócisz....bo z stamtąd się nie wraca......Kocham Cię....[*]
beattrix120309

Postprzez agni-123 » 11 kwietnia 2010, o 22:24

Dziękuję Ci beattrix120309-wiersz napiasłam sama pod wpływem emocji,to co czułam.A data 10.04.2010 też mna wstrząsnęła,bo przypomniała mi moją tragedię.Polały sie łzy wzruszenia,bp wiem jaka to tragedia dla rodzin.Byli i jedna chwila jak ich nie ma .Odeszli bez pożegnania,bo nie wiedzieli,że ostatni raz sie widząDlatego z całym sercem łaczę się z nimi w bólu.Moja rana w tym dniu na nowo się otwarła.
agni-123

Postprzez Beta » 15 kwietnia 2010, o 13:26

Droga agni-123,
Wzruszający wiersz a "pod" moim pytaniem DLACZEGO??? kryją się dokładnie takie same pytania dodatkowe, które napisałaś.
Jednak nie mogę płakać... czasem myślę, że brak mi już łez... jeśli jednak zaczynam to wtedy "do usmarkania"... i zmęczona idę spać.
Beata
Beta

Postprzez Neli » 15 kwietnia 2010, o 20:36

Mój Zagubiony Książę ... :*
Jak Ci minął dzień ?? Mam nadzieję, że troszkę lepie jak mnie ..
Wiesz - znowu mam ciężkie dni.. Potrzebuję Cię .. Bardziej niż w inne dni ..
Nie wiem jak mam żyć .. Staram się dla Ciebie, bo przecież właśnie taką mnie kochałeś - swoją silną kobietkę, która dawała zawsze rade .. Ale ja nie mam już sił udawać .. Boję się .. Na prawdę się boję ... ;(

Nie wiem co będzie jutro .. Nie wybiegam w przyszłość nie dalej niż na 5 minut do przodu .. To wszystko jest takie niepewne ..
Przepraszam, że nie byłam dawno u Ciebie .. A przecież obiecałam, że Cię nie opuszczę .. Przepraszam, ale nie mam siły ..
"Tak trudno Nam żyć, gdy serce Twe przestało bić" .. Nie potrafię stać nad Twoim grobem .. Dla mnie Ty wciąż jesteś .. Nie potrafię myśleć inaczej ... Jesteś każdej nocy ze mną.. Gdy zasypiam , gdy się budzę ... Gdy piję kawę , jadę do pracy ..
Wierzę, że jesteś ... Chyba tylko to mi pozostało ...

Nie wiem czy będę miała siłę jutro wstać .. Kolejny piątek .. Nienawidzę już piątków.. Tych cholernych piątków .. !!
Przytłacza mnie to wszystko .. Mam wrażenie, że ludzie pokazują swoje szczęście mi na złość .. Że specjalnie trzymają się za ręce, całują się na ulicy .. Tylko po to, żeby jeszcze bardziej bolało ...

Nawet nie wiem ile dałabym, żeby wziąść Cię za rękę i iść na spacer .. Już nigdy nie pozwoliłabym Ci odejść ..

Bardzo Cię Kocham .. Mam nadzieję, że wiesz o tym .. Mam nadzieję, że jesteś dumny ze swojej małej Kici ..
I błagam Cię .. Bądź przy mnie blisko .. Ja niczego więcej już nie będę chciała ... I obiecaj mi .. Obiecaj, że będziesz TAM szczęśliwy ... !!

Kocham Cię ... Niezmiennie .. :*
[*] 07.09.2007 [*]

.. zupełna pustka .. wieczna cisza ..

http://slawomiradamsadamski.pamietajmy.com.pl/
Neli

Postprzez Neli » 21 kwietnia 2010, o 23:43

Nie potrafię bez Ciebie ... To wszystko jest takie niesprawiedliwe ....

Oddycham, egzystuję ...nie żyję ... nie potrafię ...

Dlaczego Ty?? Dlaczego My ?? ;(

Nie potrafię bez Ciebie ..

Umiera ... każdego dnia umieram na nowo .... ;(

Nie chcę już tak dalej .... Bez Ciebie nic już nie ma sensu ...

Kocham Cię .... !!!!!!!!!!!!! BOŻE ODDAJ MI GO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[*] 07.09.2007 [*]

.. zupełna pustka .. wieczna cisza ..

http://slawomiradamsadamski.pamietajmy.com.pl/
Neli

Postprzez beattrix120309 » 13 grudnia 2010, o 13:50

Kochanie....dziś miałam piekny sen, śniłeś mi sie taki radosy zdrowy i uśmiechnięty. Wirzę w to że dałeś mi sygnał że jest tobie tam po drugiej stronie tęczy dobrze, że czujesz sie szczęśliwy.

Dlaczego to tylko sen....dlaczego tak nie może być naprawdę...... :cry:

Kochanie martwię sie o nasza córeczkę....wczoraj pytała czy kiedys do nas wrócisz...strasznie mi było cięzko powiedzieć że już nigdy......ale ufam że kiedys sie tam spotkamy.
Bardzo Cię kocham i bardzo...bardzo tęsknimy........ :cry:

Prosze bądź przy mnie w trudnych chwilach................... :(

[*]......dla Ciebie płomyczek.
beattrix120309

Powrót do Dzienniki