[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1007: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1007: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4284: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4286: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4287: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4288: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
Forum - pomocpostracie.com.pl • Zobacz wątek - Teksty, które pomagają wierzyć ...

Teksty, które pomagają wierzyć ...

tutaj polecamy: linki do ciekawych artykułów w sieci, książki, piosenki, wiersze

Teksty, które pomagają wierzyć ...

Postprzez Neli » 4 kwietnia 2010, o 09:33

"Śmierć jest niczym. To tak, jakbym się wymknął do sąsiedniego pokoju. Jestem wciąż sobą i Ty jesteś sobą. Czymkolwiek dla siebie byliśmy, tym jesteśmy nadal. Nazywaj mnie moim dawnym imieniem, mów do mnie tak, jak zawsze. Nie zmieniaj tonu, nie przybieraj na siłę poważnej i smutnej miny. Śmiej się; tak jak zawsze śmialiśmy się z żartów, które bawiły nas oboje. Módl się, uśmiechaj, myśl o mnie.
Niech moje imię zawsze będzie wymawiane zwyczajnie, bez śladu cienia. Życie znaczy to samo, co zawsze znaczyło. I jest takie samo, jak było dotąd, istnieje nieprzerwana ciągłość. Dlaczego miałbym zniknąć z twojego serca, skoro zniknąłem tylko z oczu? Czekam na ciebie, aż przyjdzie twój czas. Jestem gdzieś blisko, pamiętaj. W sąsiednim pokoju, lub tuż za rogiem. Wszystko jest w porządku."

i nigdy nie znikniesz z mojego serca !!!
[*] 07.09.2007 [*]

.. zupełna pustka .. wieczna cisza ..

http://slawomiradamsadamski.pamietajmy.com.pl/
Neli

Re: Teksty, które pomagają wierzyć ...

Postprzez Neli » 4 kwietnia 2010, o 14:05

..Ta część nieba nazywana jest Tęczowym Mostem..

Pewnego dnia odnajdziemy się znów..
Znów spojrzę w Twoje ufne oczy..
W oczy Anioła, który na tak długo opuścił me życie, ale nigdy nie opuścił mego serca...
A potem przekroczymy Tęczowy Most - już razem.....
[*] 07.09.2007 [*]

.. zupełna pustka .. wieczna cisza ..

http://slawomiradamsadamski.pamietajmy.com.pl/
Neli

Powrót do Polecane