[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1007: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1007: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4284: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4286: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4287: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4288: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:1)
Forum - pomocpostracie.com.pl • Zobacz wątek - Zapomniałem hasła, co robić?

Zapomniałem hasła, co robić?

po co, dla kogo i zasady

Zapomniałem hasła, co robić?

Postprzez Administrator » 20 marca 2010, o 09:35

Jeżeli zapomniałaś/eś hasła do konta w każdej chwili możesz wygenerować sobie nowe używając linku
"Zapomniałem hasła" na stronie logowania.

Do wygenerowania hasła potrzebny będzie login oraz adres e-mail przypisany do konta (Musi to być adres e-mail związany z Twoim kontem. Jeżeli nie zmieniałaś/eś go w panelu użytkownika, jest to adres podany w czasie rejestracji.)

Zostanie do Ciebie wtedy wysłany e-mail zawierający link do aktywacji nowego hasła oraz nowe hasło. Żeby nowe hasło zadziałało należy kliknąć link aktywacyjny podany e-mailu. Jeśli aktywacja się powiedzie, to będziesz mógł/mogła zalogować się używając swojego login oraz hasła podanego w e-mailu. Po zalogowaniu naturalnie istnieje możliwość zmiany hasła do konta, przy użyciu panelu użytkownika.
Administrator
Site Admin

Powrót do O Forum